Jedyna taka telewizja dla Hotelu

AVIOS Biznes to unikatowa oferta na rynku platform multimedialnych dla hoteli. Telewizja IP, bogata oferta programowa, aplikacje zakupu usług, monitoring terenu obiektu, pełna redundancja, ultraszybkie wdrożenie oraz wyjątkowe urządzenia.

Funkcje

Funkcje oferowanego systemu dzielą na cztery główne sekcje:
– telewizja cyfrowa Avios, radio internetowe, video-on-demand
– przeglądanie Internetu, aplikacje Allcast i YouTube
– zamawianie przez gościa bezpośrednio z pokoju usług oferowanych przez hotel
– podgląd obrazu z kamer znajdujących się w hotelu (lobby, bar, basen, itp.) czy też w okolicy.

TELEWIZJA CYFROWA AVIOS
SPRZEDAŻ USŁUG
MONITORING OBIEKTU
INTERNET I YOUTUBE

Urządzenia

Ogromną zaletą i wyróżnikiem naszej oferty są urządzenia Korbox SmartScreen. To unikalne na rynku telewizory hotelowe, które mogą obsługiwać zarówno telewizję naziemną jak i internetową, przy jednoczesnym wykorzystaniu ich do obsługi gości i realizacji funkcji sprzedażowych. Urządzenie instalowane w pokoju nie wymaga zewnętrznego dekodera telewizji cyfrowej, co zmniejsza awaryjność, ogranicza mnogość okablowania, pozwala uniknąć dublowania pilotów sterujących i zwiększa estetykę rozwiązania.

KORBOX SMART SCREEN

Telewizja hotelowa w cyfrowej jakości

Telewizja hotelowa AVIOS Biznes to dostęp do bogatej oferty kanałów telewizyjnych dostępnych na rynku polskim i nie tylko: od kanałów ogólno-tematycznych, przez sport, rozrywkę, naukę, muzykę, filmy, bajki, po kanały informacyjne i kulturalne. To również przyjazny interface, łatwy w obsłudze pilot oraz funkcje dodatkowe jak elektroniczny przewodnik po kanałach EPG i opis programów.

Zamówienia usług hotelowych

Jedną z istotnych dla hotelu korzyści w użycia urządzeń Korbox, poza oczywiście dostarczeniem najwyższej jakości telewizji, jest umożliwienie gościom wygodnego składania zamówień na usługi hotelowe poprzez ekran telewizora. Czy to posiłek z restauracji czy też masaż w centrum SPA, gość może bez wychodzenia z pokoju dokonać odpowiedniej rezerwacji czy zamówienia. Koszt zamówionych usług zostanie automatycznie doliczony do rachunku hotelowego gościa dzięki integracji systemu Korbox z hotelowym systemem PMS.

Podgląd z kamer na obiekcie lub w okolicy

Interesującą funkcją systemu Avios Biznes jest też umożliwienie gościom podglądu na różne obszary hotelu czy okolicy. Na samochód na parkingu, by sprawdzić czy w lobby jest już osoba na którą czeka, lub czy dużo osób jest obecnie na basenie, ale też z kamery prezentującej warunki na stoku narciarskim czy dostępność wolnych leżaków na plaży. Wszystko dla zwiększenia wygody i pobytu w hotelu i zwiększenia zadowolenia z wyboru danego hotelu.

YouTube

YouTube to oficjalna aplikacja do obsługi najpopularniejszego serwisu wideo online. Firma Google, producent, zdecydowała się oddać w aplikacji jak największą ilość funkcji znanych z wersji dostępnej z poziomu przeglądarki, w efekcie dzięki niej możliwa jest wygodna obsługa serwisu i własnego konta posiadanego w jego ramach.

Przeglądarka www

Dzięki zainstalowanej w KORBOX Smart Screen przeglądarce internetowej możesz w szybki i prosty sposób przeglądać strony internetowe. Wbudowany szybki procesor, punkt dostępu WiFi oraz duża ilość pamięci RAM pozwala na komfortowe przeglądanie codziennej prasy w pokoju.