Xiaomi Mi Smart Window & Door Sensor YTC4039GL

Inteligentne czujniki na okna i drzwi Xiaomi, pomogą podnieć poziom bezpieczeństwa w Twoim domu.

Kup Teraz

Czujnik otwarcia Xiaomi Mi Window and Door Sensor

Mały rozmiar urządzenia i jego nowoczesny design, sprawiają że czujniki Xiaomi Mi Smart Window and Door Sensor idealnie dopasowują się do wyglądu każdego wnętrza.

Czujnik ten pomaga wykryć w czasie rzeczywistym, czy drzwi lub okno są otwarte. Jeśli ktoś włamie się do Twojego domu, urządzenie automatycznie przekaże ostrzeżenie o otwarciu na Twój telefon komórkowy.

Łącząc czujnik Xiaomi Mi Window and Door Sensor z kamerą Xiaomi, możliwe jest stworzenie efektywnego monitoringu Twojej nieruchomości. Zdalne funkcje push vedio, pomogą szybko poinformować Cię gdy ktoś niepowołany wtargnie do twojego domu, podczas Twojej nieobecności.

Innym przykładowym zastosowaniem czujnika jest połączenie go w zestaw z oczyszczaczem powietrza Xiaomi. Oczyszczacz wyłączy się gdy otworzysz okno.

Możesz stworzyć także scenę polegającą na połączeniu czujnika z inteligentnym gniazdem – lampy zapalają się automatycznie po otwarciu drzwi.

Powłoka urządzenia wykonana jest z wysokiej jakości materiału UV, jest trwałe i posiada modny, nowoczesny wygląd.

Niski pobór mocy zapewnia długotrwałe działanie baterii.

Instalacja urządzenia jest bardzo prosta: najpierw wkładamy do czujnika baterie, po czym naklejamy go na drzwi lub okno. Następnie otwieramy aplikację Xiaomi Smart Home, klikamy „+” w prawym górnym rogu telefonu i dodajemy inteligentny czujnik. Kolejnym krokiem jest zresetowanie urządzenia poprzez wciśnięcie specjalnego przycisku znajdującego się na obudowie.

Czujnik stanowi uzupełnienie zestawu Xiaomi i aby działać potrzebuje centralki Xiaomi Mi Smart Home Hub (produkt dostępny na Allegro).

Produkt 100% oryginalny, pochodzi z oficjalnego źródła dystrybucji Xiaomi w Polsce