Platforma telewizyjna AVIOS dla Operatorów | ISP

Dostarcz swoim Klientom usługę telewizyjną przy wykorzystaniu nowoczesnej, wdrażanej w ciągu jednego dnia, platformy IPTV AVIOS.  Zapewnij sobie trwałą przewagę konkurencyjną również dzięki unikalnym cechom dekoderów, takim jak np. system inteligentnego domu HOMS.

Dowiedz się więcej o poszczególnych komponentach platformy:

KORBOX HDR
KORBOX SOIAV
PLATFORMA IPTV AVIOS
Korsec

Rozwiązania dla Hoteli

Chciałbyś aby Twoi goście wracali, bo pobyt w hotelu był przyjemny i wygodny? Chciałbyś jednocześnie zapewnić sobie dodatkowe dochody? Sprawdź oferowany przez nas system dla hoteli: telewizja w najwyższej rozdzielczości, przeglądanie internetu bez komputera, wifi w każdym pokoju bez dodatkowych kosztów, zamawianie usług hotelowych bezpośrednio z pokoju. Brzmi interesująco?

Więcej

System monitoringu domu HOMS

Zapewnij sobie komfort i bezpieczeństwo korzystania z mieszkania. Wykorzystaj system składający się z zestawu  czujników i detektorów oraz zintegrowanego urządzenia Korbox zarządzającego wszystkimi znajdującymi się w budynku instalacjami. Zarządzaj systemem zdalnie spoza domu. Zainstaluj w trakcie budowy lub w gotowym mieszkaniu.
Więcej

Dla operatorów telewizji kablowych

Niezależnie czy wykorzystujesz jeszcze łącza koncentryczne czy też już Ethernet czy światłowód, dzięki naszym rozwiązaniom zapewnisz sobie jednolity spójny system zarządzania siecią, a swoim klientom usługę telewizyjną i internet na najwyższym poziomie.

System komunikacji wizualnej Digital Signage

Użyj platformy Korbox jako systemu Digital Signage i wykorzystaj między innymi na lotniskach, punktach sprzedaży, sieciach usługowych ( np. firmy turystyczne, nieruchomości, informacja miejska, dworce, centra handlowe itp.).

Prezentacje i komunikacja w salach konferencyjnych

Zaproś swoich gości nie tylko na kawę. Przedstaw swoje prezentacje na dużym ekranie. Z łatwością i bezpiecznie podłącz uczestników z wydzieloną siecią Internet i wideo.